اینترانت ( شبکه داخلی )
اينترانت شبكه‌اي رايانه‌اي است که تمام خدمات اينترنت، از جمله ایمیل، انتقال فايل (FTP)، گروه‌هاي خبري و تله كنفرانس را در شبكه‌اي اختصاصي براي استفاده‌كنندگان مشخص آن شبكه ارائه مي‌دهد و لزومآ به اينترنت متصل نيست. تفاوت اساسي ميان شبكه اينترانت و ساير شبكه‌ها در آن است كه اين شبكه بر اساس پروتكل‌هاي اينترنت نظير TCP/IP و HTTP شكل مي‌گيرد.

اینترانت یک شبکه ی خصوصی است که تنها از طریق کاربران مجاز می تواند قابل دسترسی باشد. پیشوند ” intra” به معنای “داخلی” است و این بدین معنی است که اینترانت برای ارتباطات داخلی طراحی شده است. در واقع اینترانت یک نسخه ی کوچک از اینترنت با قابلیت های مشابه اما تنها در داخل شرکت یا سازمان می باشد. پیشوند “inter” ( در اینترنت) به معنای “بین” یا “در میان” می باشد.

اینترانت در حقیقت یک سیستم ارتباطی ساده و مقرون به صرفه ی درون سازمانی است که از طریق آن شرکت ها می توانند بطور مستمر و ارزانتر بخصوص زمانی که در موقعیت های جغرافیایی متفاوت هستند، با هم ارتباط برقرار کنند.

سرویس اینترانت شرکت مهندسی تباشیر امکان اتصال به شبکه ملی اطلاعات داخل کشور را برای مشتریان خود فراهم می کند .

کاربران این شبکه می توانند از کلیه خدمات اینترنتی نظیر پست الکترونیکی، وب، انتقال فایل (FTP) ،گروه های خبری، VOIP ،تله کنفرانس و بسیاری موارد استفاده کنند .

ویژگی های سرویس اینترانت شرکت مهندسی تباشیر :

مشاوره و ثبت درخواست
برای ثبت درخواست سرویس اینترانت شرکت تباشیر و یا ارتباط با کارشناسان لطفا با شماره : 03431244000 ( 30 خط ) تماس حاصل فرمایید.